Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
W Fabryce Sztuk w Tczewie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem "Najpiękniejszy zakątek w powiecie tczewskim" zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie. Uroczystość połączona była z wystawą prac konkursowych.
Na konkurs nadesłano ponad 40 prac wykonanych przez dzieci i młodzież. Uczestników podzielono na trzy kategorie wiekowe: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Dla laureatów konkursu ufundowaliśmy atrakcyjne nagrody, zwycięzcy w każdej z kategorii wiekowych dostali nowoczesne tablety. Konkurs swoim patronatem objął Starosta Tczewski. Nagrody wraz z Prezesem Dariuszem Górskim wręczali Wicestarosta Mariusz Wiórek oraz Dyrektor Fabryki Sztuk Alicja Gajewska.

Naszym celem było zwrócenie uwagi na walory krajobrazowe i piękno naszego powiatu. Bardzo często szukamy na wakacje czy inne wyjazdy miejsc daleko od domu i nie doceniamy tego, co mamy najbliżej, za oknem. Uczestnicy konkursu pokazali, że Kociewie to piękny region i mamy się czym pochwalić.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Alicji Gajewskiej i wszystkim pracownikom Fabryki Sztuk za pomoc w przeprowadzeniu konkursu i zorganizowaniu wystawy.

Wystawa nadesłanych na konkurs prac potrwa w Fabryce Sztuk do 5 lipca 2013r.
Serdecznie zapraszamy.

Inne zdjecia: